Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Antypoślizgowe płytki tarasowe i basenowe

W projekcie tarasu zarówno na poziomie koncepcyjnym, a także wykonawczym, należy uwzględnić zarówno elementy estetyczne, jak i te związane z bezpieczeństwem użytkowania, jakim jest antypoślizgowa nawierzchnia.

Niezależnie czy dysponujemy przydomowym basenem czy nie, taras narażony jest na działanie wody, w tym czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg. Doskonałym pomysłem na solidną, bezpieczną nawierzchnię są płyty betonowe Indigo Prato marki DASAG.

Płyty Indigo Prato we wzorze 7431 charakteryzują się niską nasiąkliwością, zaś zlecone badania „bosej stopy” potwierdzają najwyższą klasę antypoślizgowości (klasa C) produktów w ofercie DASAG. W efekcie proponowane materiały sprawdzą się jako płytki basenowe oraz w miejscach, gdzie nawierzchnia często jest pokryta wodą i powstaje ryzyko poślizgnięcia.

Indigo Prato Zewnętrzne płytki antypoślizgowe 

Zewnętrzne płyty antypoślizgowe z serii Indigo Prato powstały z myślą o naprawdę wymagających klientach. To propozycja dla fanów surowego designu, którzy poza niebanalnym wyglądem, oczekują również wysokiej funkcjonalności. W końcu nawierzchnia tarasu powinna nie tylko dobrze się prezentować, lecz także odznaczać się solidnością i gwarantować pełne bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Płytki antypoślizgowe z kolekcji Indigo świetnie uzupełnią projekty zarówno przydomowych basenów, jak i większych obiektów kąpielowych. Dodatkowo ich duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją, że inwestycja przetrwa niejeden sezon.

Swoboda w tworzeniu kompozycji

Płyty tarasowe Indigo Prato są poddawane procesowi piaskowania, który sprawia, że ich powierzchnia nabiera delikatnej szorstkości. Dostępność różnych formatów i wzorów umożliwia kreowanie dopasowanych, a przy tym oryginalnych kompozycji.

Mnogość możliwości aranżacyjnych to prawdziwe pole do popisu dla projektantów. Mając do dyspozycji mieszankę wyrazistych kolorów, można śmiało realizować nawet najbardziej kreatywne wizje, bez obaw o długowieczność projektu. Wszystko dlatego, że płytki na taras Indigo Prato charakteryzuje duża wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto to innowacyjne rozwiązanie pozwala stworzyć niebanalne, rekreacyjne przestrzenie, a właściwości antypoślizgowe gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas bardzo aktywnego wypoczynku.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub porady naszych ekspertów zapraszamy do oddziałów naszych hurtowni budowlanych Budinpol, gdzie znajdziesz również szeroki asortyment marki Dasag.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas

Budinpol

    Zobacz także

    Budinpol

    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty