Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Od początku działalności hurtowni budowlanej Budinpol priorytetem było zadowolenie klientów.
Wiedzieliśmy bowiem, że to właśnie dzięki Państwu istniejemy i możemy się dynamicznie rozwijać.

Zarząd Budinpol Sp. z o.o.
O firmie

30 lat doświadczenia

Hurtownia budowlana Budinpol z Wrocławia to 30-letnie doświadczenie i nieprzerwana działalność na terenie Wrocławia i okolic w zakresie materiałów budowlanych.  Nasz szeroki asortyment materiałów budowlanych, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość usług pozwoliły nam na rozwój na przestrzeni tych wielu lat.

Obecnie hurtownia budowlana Budinpol to największy skład budowlany we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Oddziały naszej hurtowni budowlanej znajdują się również w Psarach i w Kłodzku. Wszystko po to, by zapewnić Państwu jak najlepsze i jak najbardziej komfortowe warunki zakupowe.

Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów. Wiemy bowiem, że to właśnie dzięki Państwu istniejemy i możemy się dynamicznie rozwijać. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście i partnerstwo w kontaktach biznesowych. Dzięki temu jesteśmy dziś znaną marką i symbolem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań.

Kompleksowy asortyment

Oferujemy pełen asortyment materiałów budowlanych. Kupując u nas możecie mieć Państwo pewność, że w ofercie znajdują się jedynie sprawdzone, znane i najwyższej jakości produkty i rozwiązania.

Hurtownia budowlana Budinpol z Wrocławia to przede wszystkim firma ekspert i mentor, budowlany przewodnik dla budujących. Nie sprzedajemy jedynie materiałów budowlanych, a dzielimy się rozległą wiedzą budowlaną oraz doradzamy w jaki sposób i z czego najlepiej budować. Jesteśmy niezależni. Ze względu na rozległy asortyment materiałów budowlanych i pozycję rynkową możemy sobie pozwolić na suwerenne opinie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej profesjonalnej hurtowni budowlanej na terenie Wrocławia, a także składów budowlanych w Psarach i w Kłodzku oraz składania zapytań ofertowych, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z doradcami, którzy przeprowadzą Państwa przez cały rozległy proces budowlany.

O firmie
Dlaczego my

Jakość poparta doświadczeniem

Budinpol
Ekspert w budowie

Profesjonalna hurtownia budowlana

Dzielimy się bogatą wiedzą budowlaną i radzimy
w jaki sposób i z czego budować.

Ekspert w budowie

Własny transport i sprawna logistyka

Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych na plac budowy to dla nas miłe dopełnienie zakupów.

Ekspert w budowie

Najwyższa jakość

Oferujemy tylko sprawdzone materiały budowlane
od renomowanych producentów.

Ekspert w budowie

Kompleksowa oferta

W naszej hurtowni budowlanej znajdziesz materiały na każdy etap budowy od fundamentów po dach
i wykończenie domu.

Ekspert w budowie

Profesjonalne doradztwo

Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces budowy i doradzimy w sprawie doboru odpowiednich produktów do Twoich potrzeb.

Ekspert w budowie

30 letnie doświadczenie

O budowaniu wiemy prawie wszystko
i chętnie podzielimy się ta wiedzą.

Nagrody i wyróżnienia

Budinpol
Diament Forbes
Firma na medal
Złoty płatnik
Gazela Biznesu
O firmie

Nasz Mentor

Był niezwykłym człowiekiem, pełnym pasji i zaangażowania. Charyzmatyczny, szczery i prawdziwy. Ceniony za indywidualne podejście i partnerstwo w kontaktach biznesowych oraz prywatnych.

Wskazywał nam drogę, wyznaczał cele i razem z nami je realizował. Nie wahał się podejmować najtrudniejszych wyzwań i wychodzić poza utarte schematy. Dla Niego nie było rzeczy niemożliwych, nigdy nie zwalniał tempa – żył pełnią życia, bo inaczej nie potrafił – jeśli coś robił to na sto procent. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Partnerstwo w kontaktach biznesowych

Partnerstwo w kontaktach
biznesowych

Realizacja wyznaczonych celów

Realizacja
wyznaczonych celów

Zadowolenie naszych klientów i partnerów

Zadowolenie naszych
klientów i partnerów

Zaufanie w relacjach z klientami

Zaufanie w relacjach
z klientami