Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Nasz Mentor

Hurtownia budowlana Budinpol z Wrocławia to coś więcej niż tylko surowe mury, biura czy magazyny. To coś więcej niż tylko przedsiębiorstwo czy biznes. To przede wszystkim odwaga i pasja, wyzwania i radości, a także podążanie za wizją i za marzeniami, które urzeczywistnili Alicja i Piotr Stanek.

 

Wspólnymi siłami, swoim zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem stworzyli nie tylko świetnie prosperujący biznes, ale przede wszystkim rodzinną firmę.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

Mark Twain
Nasz Mentor

Założyciel firmy Budinpol

Początki nie były łatwe. Założenie własnej hurtowni budowlanej w 1994 roku wymagało nie lada odwagi i odnalezienia się w nowej sytuacji gospodarczej. Jednak Alicja i Piotr nie zawahali się, postanowili realizować swoje plany i marzenia, mimo że kosztowało ich to wiele wyrzeczeń osobistych i wielogodzinnej pracy.

Dzisiejsza pozycja na rynku hurtowni budowlanej Budinpol to efekt Ich wieloletnich starań o stworzenie rodzinnej firmy z prawdziwego zdarzenia. Mimo tego, że Szef fizycznie odszedł już od nas, nadal pozostaje z nami w sferze duchowej jako Nasz Mentor, dalej wyznaczając nam kierunki rozwoju i działania.

Nasz wieloletni Szef i Mentor

Był niezwykłym człowiekiem, pełnym pasji i zaangażowania, charyzmatyczny, szczery i prawdziwy. Ceniono go za indywidualne podejście i partnerstwo w kontaktach biznesowych oraz prywatnych. Niejednokrotnie w codziennym życiu firmowym wskazywał nam drogę, wyznaczał cele i razem z nami je realizował.

Nie wahał się podejmować najtrudniejszych wyzwań i wychodzić poza utarte schematy. Dla Niego nie było rzeczy niemożliwych, nigdy nie zwalniał tempa – żył pełnią życia, bo inaczej nie potrafił – jeśli coś robił, to na sto procent.

Nasz Mentor

Nasze wartości

Budinpol
Partnerstwo w kontaktach biznesowych

Partnerstwo w kontaktach
biznesowych

Realizacja wyznaczonych celów

Realizacja
wyznaczonych celów

Zadowolenie naszych klientów i partnerów

Zadowolenie naszych
klientów i partnerów

Zaufanie w relacjach z klientami

Zaufanie w relacjach
z klientami

Nasz Mentor

Dziś firma podąża wyznaczonymi przez niego ścieżkami

Nasz zespół podczas realizacji celów i w rozwiązywaniu codziennych problemów wciąż kieruje się zdobytym u Jego boku doświadczeniem. Jesteśmy Mu wdzięczni za wspólne lata, za trud, jaki wkładał w swoją pracę i rozwój przedsiębiorstwa. Za to, że jesteśmy dziś w tym miejscu, w którym jesteśmy. Hurtownia budowlana Budinpol należy dziś do największych hurtowni budowlanych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Jego osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie jeszcze ambitniejszych celów.

Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.

Napoleon Bonaparte

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty