Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Wybór sprawdzonej ekipy dekarskiej

Dach jest jednym z elementów domu, którego poprawną budowę trudno zweryfikować inwestorowi. Dlatego podczas zatrudniania firmy dekarskiej warto być pewnym wyboru, aby nie ponosić konsekwencji złej decyzji w przyszłości.

ekipa dekarska

Wybór firmy dekarskiej to jedna z ważniejszych decyzji podczas budowy domu.  Ważne jest, aby była to firma sprawdzona, ciesząca się dobrą opinią. Dach jest strukturą bardzo złożoną, więc inwestorowi trudno zweryfikować, czy prace na jego dachu są prowadzone zgodnie ze sztuką budowlaną. Dlatego zatrudniając firmę dekarską warto wziąć pod uwagę rekomendacje producenta pokrycia dachowego, byłych klientów oraz sprawdzić certyfikaty poświadczające nabyte umiejętności.

Certyfikat firmy BMI Braas jest wyjątkowym wyznacznikiem jakości firm dekarskich na polskim rynku. Zatrudniając dekarza z Certyfikatem mamy pewność, że przeszedł odpowiednie szkolenia dekarskie w Ośrodkach Szkoleniowych marki Braas, a poprawność wykonania przez niego dachu została zweryfikowana przez doradcę technicznego. Jest to bardzo cenna wskazówka dla inwestora, który zyskuje poczucie bezpieczeństwa oddając swój dach w ręce rzemieślnika.

Gdzie szukać wykwalifikowanych i sprawdzonych dekarzy?

Przede wszystkim warto skorzystać z wyszukiwarki dekarzy na portalu superdekarz.pl. Wystarczy wpisać miasto, w pobliżu którego szukamy fachowca, a program wskaże dekarzy w najbliższej okolicy – z zaznaczeniem tych z Certyfikatem. W bazie jest ok. 1000 firm dekarskich z całej Polski, a Certyfikowanych dekarzy jest już ponad 100 i z każdym miesiącem ich przybywa. Korzystanie z wyszukiwarki jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje, ale na pewno może być dobrym punktem wyjścia do rozmów z fachowcami i pomoże zorientować się w sytuacji na lokalnym rynku budowlanym.

Materiały na dach od sprawdzonych producentów

Program Certyfikacji Braas to korzyść dla inwestora dzięki współpracy z profesjonalnie przygotowanym rzemieślnikiem. Kompletny dach od jednego producenta w połączeniu z wykwalifikowanym dekarzem, to gwarancja najwyższej jakości prac na zintegrowanym systemie dachowym.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas

Budinpol

    Zobacz także

    Budinpol

    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty