Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Wymień okna dachowe w programie FAKRO RenoFit

FAKRO jako jeden z producentów okien dachowych po raz kolejny zachęca do wymiany i termomodernizacji poddasza poprzez wymianę starych okien dachowych na nowe. Akcja pod nazwą RenoFit w tym roku trwa od 24 kwietnia do 31 października, a skorzystać z niej mogą Klienci, którzy zakupią okna dachowe FAKRO w naszej hurtowni budowlanej.

okna dachowe fakro

Ciagle rozwijająca się technologia, również w budownictwie, sprawila, że wynek materiałów budowlanych również przechodzi ewolucję i stale się poszerzea. Tym samym materiały budowlane stosowane kilknascie lat temu tak naprawdę nie spełniają już obecnych norm, chociażby w zakresie termoizolacyjności. Dlatego też, tam gdzie jest to możliwe, zachęcamy do remontu mieszkań i domów i zastosowania nowych materiałów budowlanych, a z pewnością do takich produktów należa do nich okna dachowe.

Zalety wymiany okien dachowych?

Wymiana okna dachowego wcale nie musi być trudna i skomplikowana. Nie musi również wiązac się z generalnym remonem poddasza czy dachu. A przy wymianie okien dachowych możemy zyskać naprawdę dużo!

Co zyskujemy wymieniając stare okna dachowe?

  • montaż nowoczesnej, energooszczędnej konstrukcji, która skutecznie ochroni przed stratami ciepła zimą i zabezpieczenie przed nagrzewaniem pomieszczeń latem,
  • mniejsze rachunki za ogrzewanie,
  • lepsze samopoczucie, dzięki dopływowi świeżego powietrza i większej ilości naturalnego światła,
  • zwiększone bezpieczeństwo,
  • wyjątkową estetykę i wygodę obsługi,
  • możliwość stworzenia inteligentnego domu

Na czym polega promocja FAKRO RenoFit?

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wymianą okien dachowych do wizyty w naszej hurtowni budowlanej we Wrocławiu, Psarach oraz Kłodzku. Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednie okna dachowe FAKRO i udziela informacji na temat programu RenoFit. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji.

1. W terminie od 24 kwietnia do 31 października 2023 r. kup dowolne okno dachowe z pakietem szybowym U4, U5, U6, U8 lub nowej generacji GREENVIEW.
2. Do 30 listopada uzupełnij i prześlij elektroniczny formularz zgłoszeniowy, załączając:
a) fakturę zakupową 23% lub fakturę 8% + dokument WZ lub protokół potwierdzenia odbioru towaru,
b) zdjęcia zamontowanych okien od wewnątrz przed i po wymianie. Zdjęcia muszą zostać zrobione od wewnątrz obejmując elementy wnętrza.
3. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz na adres mailowy Bon o wartości 200 zł za każde z 5-ciu zakupionych okien do wykorzystania na dowolny asortyment dostępny w sklepie internetowym FAKRO (z wyłączeniem kategorii „części zamienne”).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty