Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Nowa oferta produktów Kerakoll w naszych hurtowniach

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie w naszych hurtowniach Budinpol we Wrocławiu oraz w Kłodzku, poszerzyliśmy ofertę produktową marki Kerakoll w zakresie fug oraz silikonów.

fugi i silikony Kerakoll

Fugabella Color i Silicone Color

Ofertę naszej hurtowni poszerzyliśmy głównie o serię Fugabella Color. Te innowacyjne fugi Kerakoll to doskonałe rozwiązanie, niezależnie od skali czy stylu wykończenia wnętrza. Charakteryzują się one nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale także szeroką gamą kolorów ( 50 kolorów fug i silikonów ), pozwalając dostosować je do każdej aranżacji.

Oprócz fug, do sprzedaży wprowadziliśmy również silikony Silicone Color marki Kerakoll. Te elastyczne i trwałe silikony są idealne do zabezpieczania i uszczelniania powierzchni, zapewniając nie tylko ochronę, ale także estetyczny wygląd. Dostępne w różnych kolorach, silikony Silicone Color stanowią doskonałe uzupełnienie naszej oferty, w tym dedykowanych do nich fug Fugabella.

 

W Budinpol, zależy nam na zapewnieniu naszym klientom jak najlepszych możliwości i produktów do wykończenia wnętrz. Dlatego też całą gamę kolorystyczną fug Fugabella Color oraz silikonów Silicone Color można dopasować do swoich potrzeb posiłkując się wzornikami i wystawkami producenta, które dostępne są w naszych oddziałach na ul.Brucknera oraz w Kłodzku.

Serdecznie zapraszamy do naszej Hurtowni Budowlanej Budinpol. Nasz zespół ekspertów chętnie posłuży pomocą i doradztwem, aby wybrać odpowiednie produkty dla swoich potrzeb.

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty