Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Wspieramy charytatywny Rajd Rowerowy Fundacji ERBUD

Jednym z naszych cenionych klientów jest firma Erbud, która co roku organizuje inspirujący rajd rowerowy na rzecz podopiecznych Fundacji ERBUD. Jednym z bohaterów tegorocznej edycji rajdu wrocławskiego był jeden z naszych pracowników – Krzysztof.

Ponad 300 pracowników i partnerów Grupy ERBUD w Polsce i Niemczech wsiadło na rowery i razem pokonało imponujący dystans ponad 13 064 kilometrów. To nie tylko wspaniała sportowa inicjatywa, ale przede wszystkim charytatywna. Każdy z tych przejechanych kilometrów miał swoją cenę – 6 złotych, które trafiają teraz na konto Fundacji ERBUD. Dzięki temu udało się zebrać około 75 000 złotych! Dzięki inicjatywne i chęci naszego pracownika Krzysztofa do udziału w rajdzie, hurtownia Budinpol również mogła dołożyć swoją cegiełkę na tak szczytny cel.

A motywacją dla uczestników była nie tylko pasja do jazdy na rowerze, ale przede wszystkim wsparcie dla wychowanków domów dziecka Fundacji ERBUD. Fundacja od lat wspiera wychowanków domów dziecka w decydującym okresie ich życia – tuż przed dorosłością. Działa na wielu płaszczyznach, oferując wsparcie m.in. w postaci korepetycji, psychoterapii czy pakietów startowych dla młodych ludzi opuszczających placówki.

To zdecydowanie piękna inicjatywa, a my z dumą patrzymy na to, jak nasi klienci angażują się w tak cenne projekty społeczne. Życzymy wszystkim uczestnikom Tour de ERBUD dalszych sukcesów i wyjątkowych chwil spędzonych na rowerach, a Fundacji ERBUD dużo siły i możliwości, by kontynuować swoją wartościową pracę na rzecz tych, którzy jej potrzebują.

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty