Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Rocznica Powodzi Tysiąclecia z 1997 roku

Dziś, 12 lipca, obchodzimy kolejną rocznicę tragicznej Powodzi Tysiąclecia, która w 1997 roku dotknęła południową Polskę, w tym nasze piękne miasto Wrocław. To był czas ogromnych wyzwań i potrzeby solidarności. Wspominając tamte wydarzenia, pamiętamy również o wkładzie naszej hurtowni, która aktywnie włączyła się w pomoc powodzianom.

powódź 1997

W lipcu 1997 m. in. nasze samochody transportowe stanowiły niezbędne ogniwo w transporcie worków z piaskiem, które służyły do usypywania i układania wałów przeciwpowodziowych. Dzięki determinacji naszego zespołu oraz współpracy z lokalnymi społecznościami, udało nam się dostarczyć znaczną ilość materiałów pomocniczych na najbardziej potrzebujące tereny.

Rocznicę tej powodzi traktujemy jako moment refleksji oraz jako okazję do podziękowania wszystkim, którzy razem z nami walczyli najpierw o ochronę, a potem o odbudowę naszych miast i wsi. Dzięki solidarności i wzajemnej pomocy potrafiliśmy przetrwać te trudne czasy i stawić czoła niszczycielskiej sile natury.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pracownikom, którzy nieśli pomoc w najtrudniejszych momentach, oraz naszym klientom, którzy wspierali nas swoim zaufaniem i współpracą. Wasze wsparcie było nieocenione i dowodem na to, że w trudnych chwilach potrafimy stanąć razem.

Dzisiaj, mija kolejny rok od tamtej powodzi, a my nadal jesteśmy tu, gotowi służyć naszym klientom i społeczności. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią historii naszego regionu i kontynuować naszą misję, dostarczając wysokiej jakości materiały budowlane i służąc pomocą w razie potrzeby.

<

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty