Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Hurtownia budowlana Budinpol Gazelą Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że redakcja dziennika Puls Biznesu oraz największa w kraju wywiadownia gospodarcza Coface Poland kolejny raz zaliczyły hurtownię budowlaną BUDINPOL sp. z o.o. do najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie Dolnego Śląska. 

Budinpol gazela biznesu

Firma BUDINPOL zajęła w 2018 roku 2 miejsce w dolnośląskim rankingu Gazel i 20 miejsce w rankingu ogólnopolskim. Podczas uroczystej Gali w Teatrze Polskim we Wrocławiu wręczono pamiątkowe certyfikaty.

Gazela Biznesu to prestiżowe wyróżnienie, przyznawane aktywnym podmiotom gospodarczym, których dewizą jest jawność działania. Bardzo dobre wyniki handlowe, wiarygodność finansowa oraz przejrzystość i solidność pozwoliły nam znaleźć się wśród przedsiębiorstw osiągających wymierne sukcesy.

Renoma, jaką cieszy się Ranking, z roku na rok, doceniana jest przez coraz to większą liczbę firm. Wśród laureatów znajdują się przedsiębiorstwa z wielu różnych branż.

Korzystając z okazji chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie pogratulować laureatom oraz podziękować organizatorom, a także wszystkim pracownikom naszej hurtowni budowlanej, których wkład pracy również przyczynił się do osiągnięcia tego sukcesu.

 

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty