Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Centrum klinkieru i dachówek w hurtowniach Budinpol

Obecnie na rynku znajduje się wielu producentów dachówek i klinkieru, którzy oferują szeroką paletę barw, kształtów i struktur. Z tego powodu wybór materiałów na dach czy na elewację może sprawiać nie lada problemy.

Aby ułatwić wybór tych materiałów budowlanych w naszej hurtowni budowlanej uruchomiliśmy specjalne Centrum klinkieru i dachówek, w którym czekają nasi doradcy, a także bogata ekspozycja. Klienci znajdą tam ponad 200 rodzajów cegieł i płytek klinkierowych oraz bogatą gamę kolorystyczną dachówek.

centrum klinkieru

Dachówka i klinkier – wybór w Twoich rękach

Nasza oferta ma za zadanie pomóc w wyborze materiałów budowlanych ogólnie zwanych klinkierem, wśród których zaprezentowaliśmy wybór cegieł klinkierowych, elewacyjnych i ręcznie formowanych, jak również płytek oraz bruku klinkierowego.

Ekspozycję można oglądać w naszej hurtowni budowlanej, przy ulicy Traktatowej 1 we Wrocławiu, codziennie w dni powszednie, pomiędzy 7.00 a 16.00.

Odwiedzając je, zapoznacie się Państwo z pełnym asortymentem cegieł producentów krajowych i zagranicznych następujących marek:

  • Wienerberger
  • Roben
  • LHL
  • Engels
  • Feldhaus
  • Vandersanden
  • Stroher
  • Muhr

Przyjrzycie się także wielu materiałom specjalistycznym, pomocnym przy kompletacji oferty klinkierowej i dachowej, takim jak zbrojenia, wełny, system mocowań i inne.

Na miejscu służymy specjalistyczną i fachową literaturą mogącą stanowić doskonałą inspirację, a także zestawem katalogów potrzebnych do uzyskania odpowiedniej formy architektonicznej oraz doradztwem technicznym.

Podejmowanie tego typu decyzji traktujemy naprawdę poważnie. Wiemy, że są to istotne kwestie, decydujące o późniejszym wrażeniu wizualnym domu. Staramy się więc, by dokonali Państwo najlepszego wyboru, zanim zdecydujecie się na zakup. Na specjalnie przygotowanym stole prezentacyjnym, oświetlonym światłem zbliżonym do dziennego, korzystając ze wszystkich dostępnych wzorów, będziecie mieli Państwo możliwość zestawienia kolorystyki i faktury dachówek, cegieł i płytek klinkierowych, fug i zapraw.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów na ekspozytorach zewnętrznych wykonaliśmy wystawy fragmentów murów z cegieł, tak aby przybliżyć ostateczne wrażenie z odbioru wizualnego klinkieru.

Wirtualny spacer po Centrum klinkieru i dachówek Budinpol

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty