Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Stwórz komfortowe poddasze, dzięki oknom dachowym

Okna dachowe już na stałe zagościły w naszych domach jako nieodłączny element wyposażenia każdego poddasza użytkowego. Są efektywnym źródłem światła oraz zapewniają dopływ świeżego powietrza. Wybór idealnego okna dachowego oraz właściwy montaż sprawiają, że mieszanie na poddaszu będzie w pełni komfortowe. W hurtowniach budowlanych Budinpol znajdziesz szeroki wybór okien dachowych, rolet, markiz, a także moskitier.

okna dachowe Roto

Wybierz okna dachowe do swojego pomieszczenia

Wybierając idealne okna dachowe, warto mieć na uwadze, nie tylko aspekty wizualne, czy wybór konkretnego rozwiązania w zakresie montażu, ale również parametry techniczne. Naszą szczególną uwagę powinien zwrócić współczynnik przenikalności cieplnej, który im jest niższy, tym świadczy o wyższej energooszczędności okna. W wyborze odpowiednich okien dachowych, pomogą nasi eksperci, którzy zaproponują również odpowiednie parametry ramy okiennej, szyb, a także niezbędne akcesoria.

Jednym z modeli okien dachowych, które zasługuje na uwagę jest Designo R7 marki Roto. Jest ono najczęściej wybierane przez klientów, a od niedawna dostępne jest w wersji z nowym pakietem szklącym, który zapewnia współczynnik przenikania ciepła 1,0. Okno zostało wyposażone w trzyszybowy pakiet szklący, Termo-blok WD oraz fartuch z folii paroizolacyjnej. Nowy pakiet szklący Comfort o niskim współczynniku przenikania ciepła w połączeniu z fabrycznie zamontowanymi elementami tzw. „ciepłego montażu” stanowi idealną barierę dla zimna przenikającego do wnętrza pomieszczenia.

okna dachowe Roto

Okno dachowe Roto Designo R7

Okno dachowe Designo R7 charakteryzuje się łatwą i lekką obsługą dzięki zastosowanym silnikom gazowym, a podwyższona oś obrotu zapewnia swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Jest to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, atrakcyjny design, ergonomię i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Okno jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku budowlanego, który kładzie duży nacisk na oszczędność energii oraz ochronę przed stratami ciepła.

Pamiętajmy również o tym, że nawet okno o najlepszych parametrach, niepoprawnie zamontowane, nie spełni swojej funkcji. Prawidłowy montaż wykonany przez sprawdzonych wykonawców lub dekarzy gwarantuje, że nowe okno dachowe pozostanie trwałe i będzie służyć przez wiele lat.

 

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty