Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Jak zaprojektować strefę wokół domu? Sprawdź nasze aranżacje!

Otoczenie domu i estetyczna aranżacja terenu wokół budynku są tak samo ważne, jak jego wnętrze. Właściwy dobór nawierzchni zewnętrznych musi przede wszystkim odpowiadać funkcji użytkowej, jaką pełni dana część naszej posesji, a ponadto musi wyglądać estetycznie i komponować się z wyglądem całego budynku.

wokół domu

Biorąc pod uwagę funkcjonalność stref użytkowych na posesji na podjazd garażowy zalecamy wybór np. płyt brukowych. Wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i obciążenia płyty betonowe jako nawierzchnia sprawdzą się w strefie parkowania, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla kostki brukowej przed domem.

Aranżacja terenu wokół posesji to także odpowiednie zaplanowanie przestrzeni w strefie wypoczynku i relaksu, gdzie idealnie sprawdzą się płyty tarasowe niepochłaniające ciepła lub płyty betonowe o wysokim współczynniku SRI, który jest miarą względnego nagrzewania się materiałów, przy uwzględnieniu absorpcji promieni słonecznych oraz emisji ciepła do atmosfery.

Odpowiedni dobór nawierzchni zmniejszy stopień nagrzewania się tarasu umilając wypoczynek i chroniąc przed nadmiarem gorąca w upalne dni. Doskonałym wyborem do wykończenia i aranżacji strefy wokół domu będą więc produkty Probet-Dasag, które znajdziecie w naszej hurtowni budowlanej.

Producent oferuje bogaty asortyment produktów w zakresie betonowych nawierzchni zewnętrznych, elewacji, parapetów, mebli ogrodowych i ogrodzeń, co pozwala zachować spójny styl domu i jego najbliższego otoczenia. Aranżacja przydomowego terenu zielonego z wykorzystaniem płyt nawierzchniowych lub elementów betonowej małej architektury to przepis na nowoczesny i funkcjonalny projekt ogrodu.

 

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty