Jesteśmy obok Ciebie

Nasza oferta obejmuje pełną gamę materiałów budowlanych. Zapraszamy do naszych oddziałów handlowych.

Deska elewacyjna z włóknocementu CEDRAL

Deska CEDRAL to nowość o unikalnych właściwościach i ponadczasowym wyglądzie. Alternatywne rozwiązanie dla elewacji i podbitki z naturalnego drewna.

CEDRAL nadaje elewacji ponadczasowy wygląd. Struktura drewna i znakomite właściwości włóknocementu to bezkonkurencyjny wyznacznik CEDRAL.

CEDRAL to nie tylko deska elewacyjna, ale system elewacyjny, wraz z akcesoriami do montażu oraz profilami wykończeniowymi, dostępnymi w kolorach dostosowanych do kolorów desek CEDRAL. Wszystkie elementy systemu są łatwe w montażu i sprawiają, że elewacja z CEDRAL prezentuje się niezwykle estetycznie.

CEDRAL to doskonały wybór na lata. Dzięki warstwie kryjącej nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych. Powierzchnia deski jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Produkt w całości wykonany jest z niepalnego, bezpiecznego materiału to kolejny atut elewacji z CEDRAL. Bogata paleta barw pozwoli nadać elewacji niepowtarzalny charakter. Wystarczy uwolnić moc wyobraźni.

Montaż: Deskę elewacyjną CEDRAL mocuje się do drewnianych łat o szerokości 4cm, w rozstawie co 6 cm. Grubość łat dobiera się w taki sposób by zapewnić szczelinę wentylacyjna, pomiędzy tylną stroną deski, a izolacją co najmniej 3 cm.