Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Rejestracja gwarancji online na systemy kominowe Schiedel

Firma Schiedel to lider w produkcji energooszczędnych kominów i systemów kominowych z ceramiki i stali nierdzewnej, które również dostępne są w ofercie hurtowni budowlanej Budinpol. 

systemy kominowe schiedel

Wychodząc naprzeciw swoi klientom, producent systemów kominowych wprowadził nowy system online do rejestracji gwarancji na produkty Schiedel. Ewidencjonowanie gwarancji daje możliwość cyfrowego składania i obsługi zgłoszeń, ułatwiając działanie zarówno właścicielom domów, jak i instalatorom. Właściciele domów mogą rejestrować gwarancję bezpośrednio u producenta oraz zarządzać nią, natomiast instalatorom system umożliwia rejestrację wszystkich instalacji Schiedel oraz utrzymanie wszelkich szczegółów w jednym miejscu.

Jak zarejestrować gwarancję na systemy kominowe Schiedel?

Cały system rejestracyjny Schiedel jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze. W celu rejestracji gwarancji należy wykonać kilka kroków:

  1. Wejść na stronę: https://warranty.schiedel.com/pl
  2. Utworzyć konto, podając swój adres e-mail oraz hasło
  3. Zalogować się do swojego panelu
  4. Zarejestrować swój produkt

W systemie można zarejestrować każdy produkt Schiedel, który jest dostępny w rozwijanym menu. Są to produkty obecnie dostępne do przesłania formularza gwarancyjnego online.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu pojawią się problemy lub wątpliwości, eksperci Scheidel chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania. W tym celu można kontaktować się poprzez wysłanie wiadomości na adres: marketing.pl@schiedel.com

Systemy kominowe w naszej hurtowni budowlanej

W hurtowni budowlanej Budinpol znajdziesz szeroki wybór ceramicznych systemów kominowych Schiedel przeznaczonych do odprowadzania spalin oraz systemy kominowe do pracy niezależnej i zależnej od powietrza.

Drugim rodzajem są systemy kominowe ze stali nierdzewnej jedno i dwuścienne, kominy zintegrowane z ceramicznym systemem odprowadzania spalin, a także wielofunkcyjne systemy odprowadzania spalin w obiegach nisko- i wysokotemperaturowych w zastosowaniach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty