Hurtownie materiałów budowlanych BUDINPOL

Mieszkaj zdrowo i pięknie dzięki Baumit Ionit

Są takie systemy wykończeniowe do budynków, które pozwalają stworzyć zdrowy mikroklimat. Bez wątpienia należy do nich Baumit Ionit. Produkty z tej linii produktowej gwarantują piękne wykończenie mieszkania, a jednocześnie lepsze zdrowie jego użytkowników. Możecie je nabyć w oddziałach naszej hurtowni budowlanej.

Co warto wiedzieć na temat Baumit Ionit?

Baumit Ionit to linia produktów, do których należą masy szpachlowe, a także farby wewnętrzne do ścian. Te pierwsze służą regulacji wilgotności. Jak wiadomo optymalna wilgotność w pomieszczeniach wynosi pomiędzy 40 a 60% i taki produkt położony na ściany pomaga ją utrzymać. Dodatkowo warto zdecydować się na farby wewnętrzne do ścian Baumit Ionit. Poza bogatą paletą kolorystyczną istotne są walory użytkowe pomieszczeń, po pomalowaniu ścian takimi farbami. Otóż zwiększają one ilość zdrowych, ujemnych jonów w powietrzu. Zatem decydując się na takie wykończenie nie potrzebujesz już dodatkowego wyposażenia w postaci jonizatora powietrza. Co ważne takie farby nie zawierają rozpuszczalników i plastyfikatorów, zatem niemal od razu po pomalowaniu i przeschnięciu farby można użytkować pomieszczenie.

Dlaczego warto wybrać Baumit Ionit do swojego domu czy mieszkania i gdzie warto je zastosować?

Baumit Ionit to na pewno oszczędność czasu. Nie trzeba stawiać na długie wietrzenie pomieszczeń po remoncie, bo farby nie zawierają szkodliwych substancji. Świetnie sprawdzą się zarówno do gabinetu, gdzie stosuje się wiele urządzeń elektronicznych, emitujących szkodliwe jony dodatnie, jak i do sypialni czy pokoju dziecka. Warto wybierać je także do wykończenia pomieszczeń, w których w ciągu dnia przebywa się najczęściej. Sprawdzą się zatem także w salonie, a nawet w kuchni. Szeroka paleta kolorystyczna Baumit Ionit zawierająca aż 66 wyselekcjonowanych kolorów zapewnia idealne dopasowanie do aranżacji, którą zamierza się stworzyć. Można wybrać barwy ciemniejsze i głębokie albo jasne i pastelowe. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji. Pewnie zastanawiają się Państwo, gdzie można zakupić farby i masy szpachlowe pochłaniające wilgoć Baumit Ionit? Otóż dostępne są one w hurtowni budowlanej Budinpol. Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty, która gwarantuje zdrowszy klimat w domu. Warto podkreślić, że produkty zawierające jony ujemne, mogą neutralizować szkodliwe patogeny obecne w powietrzu.

 

Zobacz także

Budinpol

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty